LSMC asmens duomenų apsaugos pareigūno funkcijas vykdo UAB “SDG”, el. paštas – asmensduomenys@sdg.lt; Mob. +370 650 36610. Visais klausimais, susijusiais su duomenų subjekto asmens duomenų tvarkymu ir naudojimusi savo teisėmis, duomenų subjektas turi teisę kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną nurodytais kontaktais.


LSMC veiksmus ar neveikimą įgyvendinant duomenų subjekto teises duomenų subjektas turi teisę skųsti pats arba duomenų subjekto atstovas, Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, A. Juozapavičius g. 6, Vilnius, el. paštas ada@ada.lt, interneto svetainė www.ada.lt.

Visi darbuotojai, kurie mano, kad jiems nebuvo užtikrintos lygios galimybės ar jų atžvilgiu susiklostė lygių galimybių pažeidimo situacija, buvo diskriminuojama, priekabiaujama, persekiojama ir pan., arba pastebėjo galimą lygių galimybių pažeidimą ar gavo informacijos apie jį, turi teisę pateikti pagrįstą prašymą:

1. Centro direktoriui tiesiogiai pristatydami jį į Lietuvos socialinių mokslų centro Priimamąjį (A. Goštauto g. 9 (III a.), LT-01108 Vilnius), atsiųsdami paštu į Lietuvos socialinių mokslų centrą (A. Goštauto g. 9 (III a.), LT-01108 Vilnius), el. paštu lsmc@lcss.lt; o dėl Centro direktoriaus – LR švietimo, mokslo ir sporto ministrui;

2. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai (https://www.lygybe.lt/lt/eskundas); arba

3. Darbo kodekso nustatyta tvarka – Darbo ginčų komisijai.


Lygių galimybių koordinatorė – direktoriaus pavaduotoja Ingrida Mačernytė-Panomariovienė – konsultuoja LSMC darbuotojus lygių galimybių užtikrinimo klausimais.


Lietuvos socialinių mokslų centro lygių galimybių politikos ir jos įgyvendinimo priežiūros aprašas (1 priedas).

Lygių galimybių politikos Lietuvos socialinių mokslų centre įgyvendinimo priemonių planas 2021–2023 m. (2 priedas).

Smurto ir priekabiavimo prevencijos politikos įgyvendinimo Lietuvos socialinių mokslų centre tvarkos aprašas

 

Apie smurto, priekabiavimo, kitus netinkamo elgesio (etikos) atvejus ir pažeidimus LSMC darbuotojai turi teisę:
– pasikonsultuoti su Atsakingu asmeniu;
– pasikonsultuoti su darbuotojų atstovu (-ais) – Instituto darbo taryba arba LSMC profsąjunga;
– kreiptis į tiesioginį vadovą;
– pranešti LSMC raštu arba el. paštu smurto_prevencija@lcss.lt užpildant pranešimą (1 priedas).

Atsakingu asmeniu LSMC paskirta Aistė Leščinskaitė (smurto_prevencija@lcss.lt), kuri:
– konsultuoja smurto ir priekabiavimo prevencijos klausimais,
– registruoja prašymus(skundus);
– perduoda prašymus Akademinės etikos komisijai nagrinėti;
– pateikia Komisijai nuasmenintą nukentėjusio asmens prašymą ir atstovauja kaip tarpininkas teikiant įrodymus Komisijai;
– informuoja LSMC darbuotojus apie galimas asmenų apsaugos priemones.

Nemokama psichologinė pagalba telefonu ir internetu:

Psichologinė pagalba ir emocinė parama – 1809

Dėl fizinio smurto – pagalba telefonu – 112

 

Linijos pavadinimas

Telefono numeris

Darbo laikas

Kam skirta

Jaunimo linija

jaunimolinija.lt

8 800 28888

I-VII visą parą

JAUNIMUI
Paramą teikia savanoriai

Vilties linija

viltieslinija.lt

116 123

I-VII visą parą

SUAUGUSIEMS
Paramą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai

Pagalbos moterims linija

pagalbosmoterimslinija.lt

8 800 66366

I-VII visą parą

MOTERIMS
Paramą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai

Sidabrinė linija

sidabrinelinija.lt

8 800 80020

I-V 8-22 val.
VI-VII 11-19 val.

SENJORAMS
Paramą teikia profesionalūs konsultantai, kalbasi savanoriai, kiti senoliai

Pagalbos vyrams linija „Nelik vienas“

nelikvienas.lt

8 604 11119

I-VII 18-21 val.

VYRAMS
Paramą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai.

Vyrų linija

vyrulinija.lt

8 670 00027

I-V 10-14 val.

VYRAMS
Paramą teikia savanoriai, psichologai, psichoterapeutai, priklausomybių konsultantas, teisininkas

VšĮ Krizių įveikimo centras

krizesiveikimas.lt

krizesiveikimas
krizesiveikimas1

I-V 16-20 val.
VI 12-16 val.

SUAUGUSIEMS IR PAAUGLIAMS
Konsultuoja psichologai
Pirma konsultacija nemokama, vėlesnės mokamos

Linija „Doverija“

8 800 77277

II-VI 16-20 val.

JAUNIMUI RUSŲ KALBA
Paramą teikia savanoriai moksleiviai

Pareigybės pavadinimas

2023 m. IV ketv. (EUR)

2023 m.  IV ketv. Darbuotojų einančių pareigas etato dalis

Centro ir filialo vadovaujantys darbuotojai

3502,53

6

Vyriausiasis mokslo darbuotojas

3467,63

13

Vyresnysis mokslo darbuotojas

2228,60

21

Mokslo darbuotojai ir tyrėjai

2096,26

14

Jaunesnieji mokslo darbuotojai

1817,13

12

Specialistai

1901,44

23

Valytojos

837,78

3

Pareigybės pavadinimas

2023 m. III ketv. (EUR)

2023 m.  III ketv. Darbuotojų einančių pareigas etato dalis

Centro ir filialo vadovaujantys darbuotojai

3510,63

6

Vyriausiasis mokslo darbuotojas

3489,15

12

Vyresnysis mokslo darbuotojas

2320,75

20

Mokslo darbuotojai ir tyrėjai

2075,25

12

Jaunesnieji mokslo darbuotojai

1761,36

13

Specialistai

1601,45

22

Valytojos

701,13

2,5

Pareigybės pavadinimas

2023 m. II ketv. (EUR)

2023 m.  II ketv. Darbuotojų einančių pareigas etato dalis

Centro ir filialo vadovaujantys darbuotojai

3480,31

6

Vyriausiasis mokslo darbuotojas

3162,52

12

Vyresnysis mokslo darbuotojas

2021,11

20

Mokslo darbuotojai ir tyrėjai

1860,01

19

Jaunesnieji mokslo darbuotojai

1643,3

8

Specialistai

1564,15

22

Valytojos

700

2,5

Pareigybės pavadinimas

2023 m. I ketv. (EUR)

2023 m.  I ketv. Darbuotojų einančių pareigas etato dalis

Centro ir filialo vadovaujantys darbuotojai

3520,31

6

Vyriausiasis mokslo darbuotojas

3388,64

12

Vyresnysis mokslo darbuotojas

2131,84

21

Mokslo darbuotojai ir tyrėjai

2258,67

21

Jaunesnieji mokslo darbuotojai

1753,82

8

Specialistai

1654,67

25

Valytojos

689,32

3

Pareigybės pavadinimas2022 m. I ir II ketv. (EUR)2022 m.  I ir II ketv. Darbuotojų einančių pareigas etato dalis
Centro ir filialo vadovaujantys darbuotojai3568,106
Vyriausiasis mokslo darbuotojas3229,5711
Vyresnysis mokslo darbuotojas1875,9915
Mokslo darbuotojai ir tyrėjai1754,5522
Jaunesnieji mokslo darbuotojai1451,585
Specialistai1291,4329
Valytojos754,003
Pareigybės pavadinimas2022 m. III ketv. (EUR)2022 m. III ketv. Darbuotojų einančių pareigas etato dalis

Centro ir filialo vadovaujantys

darbuotojai

3404,466
Vyriausiasis mokslo darbuotojas3271,5814
Vyresnysis mokslo darbuotojas2208,8517
Mokslo darbuotojai ir tyrėjai1578,4020
Jaunesnieji mokslo darbuotojai1778,966
Specialistai1358,5729
Valytojos734,363

Lietuvos socialinių mokslų centro firminio stiliaus knygoje pristatomas Centro stilius, jo elementai, spalvos ir šriftai bei pateikiami firminio stiliaus naudojimo principai. Vieningas Centro vizualinis stilius įtvirtina institucijos tapatumą ir atpažįstamumą viešoje komunikacijoje bei kuria emocinį ryšį.

 

 

 

 

 

Close Search Window
Skip to content