Naujienos, TI|

Sociologijos instituto LSMC vyresniosios mokslo darbuotojos Monika Frėjutė-Rakauskienė ir Kristina Šliavaitė su bendraautore Olga Sasunkevich iš Geteborgo universiteto buvo apdovanotos Huttenbach prizu 2022 (https://www.asnconvention.com/asn-2022-awards) už jų publikaciją tarptautiniame mokslo žurnale Nationalities Papers:

Frėjutė-Rakauskienė, M., Sasunkevich, O., & Šliavaitė, K. (2021). Polish Ethnic Minority in Belarus and Lithuania: Politics, Institutions, and Identities. Nationalities Papers, 49(6), 1132-1149.

Huttenbach prize (https://nationalities.org/prizes/huttenbach-prize/) buvo įsteigtas Association for the Study of Nationalities 2016 metais ir skiriamas kasmet už geriausią praėjusių metų straipsnį, publikuotą žurnale Nationalities Papers. Prizas pavadintas Henry R. Huttenbach, istorijos professoriaus iš City College of New York ir žurnalo buvusio (1987-1998) vyriausiojo redaktoriaus, garbei.

2022 metais apdovanojimo skyrimo komitete dalyvavo Zeynep Bulutgil (U College London) and Harris Mylonas (George Washington U).

 

Sveikiname!

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content