Naujienos|

Lietuvos socialinių mokslų centro Sociologijos institutas šiais metais organizuoja Tarptautinės sociologų asociacijos (TSA) Mokslo komiteto 19 (MK19) „Skurdas, socialinė gerovė ir socialinė politika“ (http://www.rc19.org/) kasmetinę konferenciją, kuri vyks rugpjūčio 24-26 d. „Radisson Blu“ konferencijų centre (adresas: Konstitucijos pr. 20, Vilnius).

Tarptautinės sociologų asociacijos Mokslo komiteto 19 „Skurdas, socialinė gerovė ir socialinė politika“ konferencijos tikslas – aptarti svarbiausias socialinės gerovės bei socialinės politikos problemas pasaulyje, pasidalinti naujausiais teoriniais bei empiriniais tyrimais, inovatyviais socialinių problemų spendimo metodais su pasaulio mokslininkais ir taip prisidėti prie skurdo bei nelygybės mažinimo ir gyvenimo kokybės gerinimo visame pasaulyje, skleidžiant demokratijos, sanglaudos, socialinio dialogo bei taikos idėjas.

Daugiau apie konferenciją rasite čia: https://www.lstc.lt/en/the-theme/

Kviečiame Jus dalyvauti klausytoju konferencijoje ir užsiregistruoti paspaudus šią nuorodą (Jei nuoroda neveikia, prašome ją nukopijuoti paleisti savo naršyklėje):

https://docs.google.com/forms/d/1RNYd92mtWHcnAoDNNX8dbeUQljnEhWT0jnUHyMeVvZ8/edit

Kviestiniams svečiams dalyvavimas yra nemokamas, tačiau pietūs ir vakarienė yra rezervuoti tik konferencijos pranešėjams. Dalyvių skaičius ribotas.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content