Naujienos, TI|

Maloniai kviečiame į tarptautinę konferenciją „Teisinė pažeidžiamų grupių apsauga: tendencijos ir perspektyvos“. Renginys vyks 2022 m. lapkričio 25 d. nuotoliniu būdu nuo 10:00 val. Konferencijos pranešėjai nagrinės su pažeidžiamų grupių apsauga susijusias temas, aptars iššūkius, su kuriais susiduria pažeidžiami asmenys.

 

Renginyje taip pat bus pristatyta ši knyga:

Limantė, A., Pūraitė-Andrikienė, D. (eds) Legal Protection of Vulnerable Groups in Lithuania, Latvia, Estonia and Poland: Trends and Perspectives. Springer, 2022, ISBN 9783031069970 https://link.springer.com/book/10.1007/978-3-031-06998-7

 

Manome, kad konferencija bus labai įdomus diskusijų forumas, nes dalyvaus žinomų pranešėjų iš tarptautinių organizacijų, akademinės bendruomenės ir savo srities praktikų.

Konferencija vyks nuotoliniu būdu, per interaktyvią internetinę platformą. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau reikalinga registracija.

 

Registracija į konferenciją čia

Konferencijos programą galite rasti čia.

 

Konferenciją organizuoja Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas, šiemet švenčiantis savo 30-metį (https://www.youtube.com/watch?v=BljPiNoPsqo).

Konferencijos dalyviams, išklausiusiems visą programą, bus įteikiami pažymėjimai.

 

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content